УВАГА, ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ !

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19, недопущення дитячої бездоглядності та безпритульності служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Баришівської селищної ради Київської області рекомендує мешканцям громади у разі необхідності подавати звернення, заяви з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї на електронну пошту ССДС (ssd@baryshivska-gromada.gov.ua) або з нагальних питань звертатись до працівників служби у справах дітей та сім’ї за наступними контактними телефонами:

Павленко Марина Валеріївна – начальник ССДС – 097 283 08 86

Ілляш Юлія Вікторівна – 067 757 15 61

Ладан Ірина Григорівна – 096 290 05 37

Дотримуйтесь заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм, зберігайте спокій, відповідально ставтеся до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Баришівської селищної ради

смт. Баришівка, вул. Київський шлях, буд. 48 каб 202,203.