У Баришівці підписано Меморандум з АМУ про цифрову трансформацію освіти

Баришівська селищна рада та Асоціація Міст України підписали Меморандум про співпрацю. На часі перший пілотний проєкт – цифрова трансформація освіти в рамках Всеукраїнського конкурсу “Інноваційний прорив”.

Асоціація Міст України, Міністерство цифрової трансформації в Україні розпочали реалізацію зазначеного проєкту, що передбачає подолання цифрової освітньої нерівності в Україні.

1 квітня місцеві вчителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі навчальних закладів Баришівської громади пройщли перший онлайн семінар, на якому мали змогу опанувати нові освітні ресурси для роботи в початковій школі.

У громаді сподіваються, що реалізація цього проєкту допоможе і дітям, і вчителям, і батькам подолати всі складнощі сучасної освіти.