Ситуація в Баришівській громаді станом на 29 квітня

Лабораторно підтверджено 3 випадки: Дернівка, Недра, Лехнівка( медичні працівники закладів охорони здоров’я м. Києва)

Станом на 8-00 год 29.04.2020 року в інфекційному відділенні КНП «Баришівська ЦРЛ» перебуває 8 хворих.  Дві особи перебувають у боксованих палатах з підозрою на коронавірусну хворобу COVID – 19. 28.04.2020 року у них відібраний біологічний матеріал на дослідження ПЛР, очікуються результати.

Двоє хворих знаходяться на кисневих апаратах. За минулу добу в закладі швидкими тестами проведено 3 дослідження. Результати негативні.

На стаціонарне лікування поступило 8 осіб, із них 3 в пологове відділення,  2 в дитяче та по одному хворому в терапевтичне, неврологічне та гінекологічне відділення стаціонару.

КНП Баришівський «ЦПМСД» інформує, що станом на 29.04.2020 за добу захворіло на:

ГРВІ – 12 чол., з них – 2 дитини;

Пневмонії – 0;

Бронхіти – 1дорослий;

Викликів швидкої невідкладної допомоги – 5,

з них – ГРВІ –0 , бронхіти – 0, пневмонії – 0.

Зроблено 2 експрестести на коронавірус,

проведено забір біоматеріалу на ПЛР тест – 0.

ВАЖЛИВО: медики громади закликають всіх, хто має хоч якісь сумніви або прояви захворюваності, зробити тест!