За ініціативи Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка розпочав свою роботу антикризовий центр

Ми вже розповідали про те, що за ініціативи Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка розпочав свою роботу антикризовий центр для подолання пандемії коронавірусної хвороби при Баришівській селищній раді. До співпраці в цьому Центрі запрошено: представників бізнесу, керівників медичних закладів Баришівської громади та громадськість.

На засідання, яке відбулося 29-го квітня 2020 року було вирішено придбати за кошти, які надійшли на благодійний рахунок: вітальний монітор( монітор пацієнта), протипролежневі матраци 6 шт., респіратори FPP3

Наголошуємо!

Благодійний фонд соціального розвитку Баришівського району ” Надія” готовий працювати з представниками бізнесу для більш швидких операцій закупівель.

Для цього створена наглядова рада на чолі з головним лікарем КНП «Баришівська ЦРЛ» Галиною Миколаївною Буняк

Тож, для всіх благодійників надаємо реквізити для перерахування коштів :

КОД ЄДРПОУ 34976901, поточний рахунок № UA 25 3218420000026006053183167 в АТ КБ ” Приват Банк”, МФО 321842.

ПАМ’ЯТАЙМО : За плечима усіх успішних справ завжди стоять люди, об’єднані спільною метою, спільними прагненнями зробити щось добре, потрібне, корисне для жителів громади.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!