ПУЛЬСГРОМАДИ за період 29.07.2024-05.08.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС здійснено 8 виїздів у Баришівській громаді, зокрема:

селище Баришівка, с. Бзів, с. Сезенків – загорання сміття;

• с. Бзів, с. Волошинівка, с. Бзів, с. Бзів, смт Баришівка, с. Власівка – загорання трав’яного настилу;
  • села Гостролуччя, Коржі, Поділля, Бакумівка, Лукаші, Борщів, Селичівка – зафіксовано 6 випадків загорання трав’яного настилу, 1 загорання трансформатору, 1 випадок короткого замкнення проводів на електроопорі без послідуючого горіння та 1 хибний виклик.

У відділення поліції надійшов 101 виклик на «102», з них 7 з ознаками кримінального характеру, зокрема:

• 1 факт раптової смерті;
  • 1 факт зберігання наркотичних засобів.

За всіма епізодами тривають слідчі дії.

Наразі на стаціонарному лікуванні багатопрофільної клінічної лікарні перебувають 90 осіб, з них 4 – в тяжкому стані.

У інфекційному відділенні перебувають 20 осіб, здебільшого з кишковими інфекціями, 1 дитина з діагнозом COVID-19.

Зафіксовано 14 звернень до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 1102 пацієнти, з яких 2 з діагнозом «пневмонія» та 3 підтверджених випадків з COVID-19.

Також здійснено 42 виїзди невідкладної медичної допомоги. Зокрема, в села громади – 22 виїзди.

НАГАДУЄМО.  В Україні діють єдині номери екстрених служб:

101 для виклику пожежної служби

102 для виклику поліції

103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ!

Інф. надана: