Продовжується інформаційна робота, спрямована на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, посадові особи члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Баришівської селищної ради відвідують роботодавців, проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Нещодавно такі заходи відбулися на території смт Баришівка, Гостролуцького, Селищанського, Паришківського та Лукашівського  старостинських округів Баришівської громади. Фахівці наголосили найманим працівникам, що неофіційне працевлаштування позбавляє їх гарантованого права на захист з боку держави у тому числі, державної соціальної допомоги, права на пенсійне забезпечення та матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у разі відсутності страхового стажу.

Роботодавцям черговий раз доведено інформацію про переваги легальної зайнятості та неприпустимість найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.

Інф. Сектору з питань праці та цивільного захисту