БФ «Право на захист» провів тренінг для працівників Центру соціальних служб Баришівської селищної ради

Співробітники БФ «Право на захист» провели юридичне консультування для працівників Центру на тему «Захист прав ВПО: призначення всіх видів соціальних виплат ВПО».

Юрист БФ «Право на захист» Оксана Комарницька розповіла про особливості призначення та виплати щомісячної адресної допомоги на проживання, в т.ч. на оплату житлово-комунальних послуг та одноразової грошової допомоги, передбаченої Постановою КМУ № 332 зі змінами,  про особливості призначення інших соціальних виплат та порушила проблему  пенсійного забезпечення ВПО.

Після доповідей була робота в групах над такими тематичними кейсами:

юридична допомога в разі необхідності поновлення припиненої адресної допомоги;

юридична допомога в разі неотримання/недоотримання соціальної допомоги іншого виду;

юридична допомога в разі припинення виплати пенсії.

Консультування та відкрита дискусія між представниками центру та БФ «Право на захист» були дуже корисними для усіх учасників. Вони  розглянули типові кейси та виробили конкретні рекомендації для полегшення доступу ВПО до отримання всіх видів соціальної допомоги».

Другу частину працювали з психологом БФ «Право на захист» Анною, в ході якої фахівці презентували власні думки та техніки наснаження.

Також усі присутні погодились, що кожну з тем спікерів можна розвивати та робити темами окремих зустрічей, адже вони включають безліч цікавих та актуальних аспектів, які є цінними в соціальній роботі.

Інф. Центру соціальних служб Баришівської селищної ради