Баришівчанам не рекомендують відвідувати пляжі й зони відпочинку з міркувань безпеки

З метою запобігання надзвичайним подіям пов`язаних із загибеллю людей на воді, відповідно до завдань передбачених протоколом засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 березня 2024 року № 1 «Про стан підготовки місць відпочинку на водних об’єктах України до прийняття відпочиваючих у Броварському районі Київської області», фахівцями Броварського РУ ГУ ДСНС в Київській області спільно з працівниками сектору з питань праці та цивільного захисту населення управління благоустрою, комунальної власності та містобудування Баришівської селищної ради проводяться цільові перевірки стану готовності місць масового відпочинку населення на водних обʼєктах до купального сезону.

Під час перевірок надано практичну та методичну допомогу підприємствам, установам та організаціям на балансі яких знаходяться водні об’єкти, щодо забезпечення належного рівня безпеки населення під час перебування біля води.

З початком купального сезон люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.

На території Баришівської селищної територіальної громади протягом купального сезону 2024 року заборонено відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах. До мешканців громади звертаємось з проханням не нехтувати забороною, а також берегти себе та своїх близьких.

Нагадаємо, що в Баришівській громаді відсутні місця масового відпочинку людей на водних об’єктах.