Високими результатами завершив навчальний рік Зразковий ансамбль сучасного танцю “Карнавал”

19 травня ансамбль “Карнавал” (керівник – Людмила Козачок)  в повному своєму складі (7 груп колективу, близько 110 дітей) відвідав Міжнародний фестиваль-конкурс “Київ єднає” за підтримки Міністерство освіти і науки України

Незважаючи на упереджене ставлення суддів до учасників фестивалю, юні таланти все-таки змогли здобути почесні призові місця:

«Feiting Girls» (середня група) – I місце.

«Споріднені душі» (старша група) – I місце.

«Сновидіння» (старша група) – I місце.

«Вечірка» (середня група) – II місце.

«Весела перерва» (молодша група) – II місце.

«Дитячими долоньками» (молодша група) – II місце.

«Булька» (підготовча група) дебют – II місце.

Від організаторів конкурсу діти отримали солодкі призи, кубки, дипломи, медалі, керівник ансамблю Людмила Козачок – Подяку

Ансамбль “Карнавал” на чолі з керівником висловлюють подяку батькам за моральну та фінансову підтримку, управлінню освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради за надані комфортні автобуси колективу для відвідання фестивалю.

Інф. Центру позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради