Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській районній державній адміністрації

01.03.2021 року в малому залі засідань Баришівської районної державної адміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській районній державній адміністрації з порядком денним  «Про накладання карантинних обмежень щодо сказу тварин на території с. Коржі Коржівського старостинського округу Баришівської селищної ради». В роботі комісії прийняли участь 10 членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській районній державній адміністрації, представник Коржівського старостинського округу Баришівської селищної ради, спеціалісти державних установ ветеринарної медицини Баришівського району.

Відповідно до Законів України „Про ветеринарну медицину”, „Про місцеві державні адміністрації”, звіту про позитивний результат дослідження на сказ мазків – відбитків з головного мозку трупа кота шляхом люмінесцентної мікроскопії Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби  в Київській області та місті Києві № 000383п.м./21 від 26.02.2021 року, розпорядження «Про введення карантинних обмежень» від 26.02.2021 № Д/61-21, першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області,  головного державного інспектора  та головного державного ветеринарного інспектора, акту епізоотичного і епідеміологічного обстеження від 27.02.2021 року, керуючись ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», з метою покращання епізоотичної ситуації щодо сказу, та з метою активізації роботи по попередженню захворюваності сказом тварин, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Баришівській районній державній адміністрації вирішила:

оголосити с. Коржі Коржівського старостинського округу Баришівської селищної ради, Київської області з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, неблагополучними щодо сказу тварин  та ввести карантинні обмеження в радіусі 10 км навколо неблагополучного пункту і вважати населені пункти Броварського району: м. Березань, смт. Баришівка, села: Волошинівка, Борщів, Шовкове, Селичівка, Власівка, Пасічна, Швачиха, Дернівка, Селище, угіддя Баришівського МРГ – загрозливою зоною, з 01.03.2021 року;

затвердити план оздоровчих заходів щодо ліквідації вогнища сказу в с. Коржі та прилеглих територій, і приступити до його виконання.

Також були прийняті інші рішення які необхідно буде виконати в період дії карантину, що дозволить через 60 днів після випадку сказу зняти карантинні обмеження.

Секретар ДНПК при Баришівській РДА Широкий О.В.