ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Баришівської селищної ради  щоденно спілкуються з суб’єктами господарювання та пересічними громадянами стосовно питань реалізації трудового потенціалу в рамках вимог законодавства про працю.

Так, 3 березня 2021 року на чолі робочої групи: інспектор праці Баришівської селищної ради Галецький С.В., представники Пенсійного фонду України головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Гаркавенко Анатолій Володимирович, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Касьяненко Ірина Валеріївна, представник Державної служби зайнятості, директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Гарбуз Егор Васильович відвідали торгові об’єкти на торгівельному майданчику смт. Баришівка.

Під час заходів доносилася інформація про вимоги чинного законодавства щодо належного оформлення трудових відносин, відмінності між  трудовими відносинами та цивільно-правовими, ознаки для укладання саме трудового договору,  негативні чинники, пов’язані з незадекларованою працею тощо.

На об’єктах відвідування поширювалися буклети Держпраці, Пенсійного фонду України, Державного центру зайнятості, надавалась інформація про можливість отримання консультацій з питань додержання законодавства про працю.