З Великоднем привітали родини загиблих Захисників

Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього в КМЦ запросили родини загиблих Героїв, щоб в затишній атмосфері привітати з прийдешнім святом.

З побажаннями Миру та Перемоги на знак поваги та турботливого ставлення до родин, які втратили найдорожчих, всім роздали продуктові пакунки від Баришівської селищної ради та набори побутової хімії, надані Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Секретар селищної ради Олександр Ільченко наголосив, що попри складний воєнний час кожен заслуговує на атмосферу родинного свята та відчуття приємної миті світлого Великодня.

Невелику концертну програму присутнім подарували учні та викладачі Баришівської дитячої музичної школи.

Інф. ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО/ООС БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ