Для християн Великдень – одне з найважливіших свят

Стало доброю традицією Центром соціальних служб спільно з Баришівською селищною радою організовувати благодійні акції до великодніх свят, під час яких  сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також опікунським сім’ям.

1 травня 2024 року їм було вручено великодні подарунки – великодні паски, продуктові та гігієнічні набори.

Також цього року акцію розпочато завдяки багаторічному партнерству з Благодійною організацією «Благодійний фонд “Християнин”» , яка забезпечила продуктовими наборами 80 сімей.

До благодійної акції «Чистий четвер» долучилася і компанія Avon, яка забезпечила сім’ї засобами особистої гігієни.

Таким чином, Великдень став для цих сімей радісним святом і вони відчули, що є ті, кому вони не байдужі.

Нехай буде запашною Великодня Паска та буде з вами Божа ласка!