Є діти, які потребують особливої уваги, а їх батьки — посиленого контролю з боку держави

Тому профілактично-виховна робота і регулярне відвідування сімей, що опинились у складних життєвих обставинах (СЖО) є важливим напрямком роботи поліцейських офіцерів громад України.

Метою відвідування таких сімей є обстеження умов проживання дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, постраждали від насильства чи не охоплені навчальним процесом. Також, обов’язковим є проведення профілактично-виховної роботи як з батьками, так і з дітьми, зокрема, щодо недопущення вчинення неповнолітніми та відносно них злочинів.

Повідомляйте до поліції та компетентних органів про факти неналежного виконання батьківських обов’язків, зловживання алкоголем чи наркотичними речовинами батьками неповнолітніх дітей, сімейне насильство.

Не будьте байдужими, звертайте увагу на тих хто поряд, можливо саме ваша пильність врятує чиєсь життя!

#Я_ТУТ #поліцейський_офіцер_громади #TCPO_Ukraine #ПОГ