Вітання прийомних сімей зі святом

Традиційно, напередодні Великодня, працівники центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради та працівники сектору соціального захисту дітей та сім’ї апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради вітають прийомні сім’ї зі святом. Цей рік не став виключенням, але трішки вніс свої корективи…

16-го квітня завідуюча сектором соціального захисту дітей та сім’ї апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Марина Валеріївна Павленко та директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради  Лариса Василівна Борзак передали щирі вітання від імені голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка прийомній родині смт Баришівка- Мельниченко. Звичайно ж з великодніми подаруночками : пасочками, печивом фруктами та продуктовим набором .

Діти родини передали фото-привіт всім мешканцям та побажали всім здоров’я