Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” 16.04.2020

Доброго вечора!

Залишок на рахунку станом на 15.04.2020 р. – 15 641 грн.

Дякуємо, всім, хто допомагає!

Спершу хочеться щиро подякувати всім нашим швеям, сьогодні отримали маски від НВК, Олі Березіної, дівчаток sleep & play (Анни та Аліни), захисні костюми від Лілі Ревук.

Передаємо вітання для Катерини Стрілець від жителів Коржівського старостинського округу, якому Катерина допомагає з масками.

Шановні жителі Баришівської громади, нагадуємо, що маски соціальні працівники Баришівської селищної ради роздають найбільш вразливим категоріям сімей нашої громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, людям похилого віку та всім тим, хто звернувся за допомогою Вже другий день поспіль в центрі смт Баришівка представники Баришівської селищної ради також дарували маски тим людям, які їх потребують. Теплі слова вдячності, хоч і за маленьку турботу та вітання напередодні великодніх свят – заряджають нас позитивною енергетикою та вірою, що все скоро буде добре!

Щирим та таким теплим, сьогодні було знайомство з екстренною медичною допомогою: окуляри стоматологічні, дезрозчин та захисні багаторазові комбінезони- це перший наш не величкий вклад з необхідними для Вас медичними засобами захисту. Співпрацю продовжуємо!

Були також й у головного лікаря КНП «ЦПМСД» Павла Олександровича Ковриги , передали захисні багаторазові комбінезони.

Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” від щирого серця вітає Вас з наступаючими Великодніми святами та дуже просить всіх небайдужих приєднуватися!

Звертаємося до жителів громади з наполегливим проханням на Великдень залишатися вдома, у родинному колі, а до великодніх богослужінь долучатися за допомогою трансляцій через засоби масової комунікації. Просимо з розумінням поставитися до обмежень, пов’язаних з карантином. Бережіть себе та будьте здорові!

Координатор проекту Оксана Нитченко 067-994-63-35 (збір продовжується 5168757411030937)

Дякуємо всім медичним працівникам!