У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдається нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла.

В рамках проведення міжнародної акції «16 днів проти насильства» працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради проведено інформаційну кампанію щодо домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми. З жителями Баришівської громади проведено профілактичні бесіди, роздано буклети: «Скажи ні насильству», «STOP МИ ЗА ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА», «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!», «Якщо ви потрапили у ситуацію, коли: Ви постраждали від злочину ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ».