Стартував оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

З 31 травня 2021 року службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Баришівської селищної ради за путівками наданими Київською обласною державною адміністрацією направлені перші в цьому році групи дітей пільгових категорій у кількості 8 осіб на оздоровлення та відпочинок.

З 31 травня по 20 червня до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща-Водиця) на IV тематичну зміну направлено 1 дитину пільгової категорії.

З 01 по 14 червня на першу зміну до КД ЗОВ «Зоряний» с. Карапиші, Обухівського району Київської області направлено 2 дітей з інвалідністю.

Поїхали відпочити та оздоровитись з 01 по 21 червня на першу зміну до ДЗОВ «Рассвет» Одеської області 5 дітей: 1 – дитина-сирота, 1 – дитина, позбавлена батьківського піклування, 1 – дитина з інвалідністю, 2 дітей – з багатодітної сім’ї.

На дітей чекає цікава і змістовна програма відпочинку.

Бажаємо нашим дітям гарно відпочити, набратись сил та енергії, тільки сонячної погоди та незабутніх позитивних вражень.