Проведено профілактичний рейд

Систематичне планове проведення координаційної роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення вилучення дітей з сім’ї – одне із основних завдань служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради.

Головним спеціалістом служби Юлією Ілляш, інспектором ювенальної превенції Броварського РУП Юрієм Мойсієнком та працівниками центру соціальних служб Наталією Іващенко та Іраідою Братченко проведено черговий профілактичний рейд «Здоровий побут» на території сіл Дернівка,  Паришків та Корніївка Баришівської громади, транспортне забезпечення відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

Обстежено житлово-побутові умови проживання 9 родин, в яких виховується 24 дитини. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов. Надано допомогу від настоятеля Свято-Троїцького храму смт Баришівка, протоієрея о. Михайла (вершкове масло).

Членам сімей роз’яснено законодавство щодо протидії домашньому насильству, відповідальності за вчинення домашнього насильства, наслідків та впливу насильства на формування особистості дитини. Батькам було наголошено про належне виконання батьківських обовязків, недопущення конфліктних ситуацій в сім’ях та в присутності дітей, рекомендовано уважніше ставитися до соціального оточення та проведення дозвілля дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання помешкання, ведення здорового способу життя, правил пожежної безпеки в побуті.

У зв’язку з воєнним станом в країні, було звернено особливу увагу батьків на зайнятість дітей у вільний від занять час.

Інф. Служби у справах дітей та сім’ї