Тривають заходи із роз’яснення переваг задекларованої праці

Члени робочої групи з питань  легалізації виплати заробітної плати Баришівської селищної ради продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з питань зниження рівня незадекларованої праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території Баришівської громади.

Сьогодні роз’яснювальною роботою були охоплені суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території старостинських округів Баришівської громади.

Основна мета таких візитів – мінімізувати випадки використання в громаді незадекларованої праці. Адже незадекларована праця є не лише порушенням норм чинного трудового законодавства, за яке передбачена відповідальність, а й напряму зачіпає інтереси громадян.

Нагадуємо, що задекларована та легальна праця є запорукою гарантованої виплати заробітної плати, пенсійних виплат у майбутньому, лікарняних та інших соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством України.

Інф. Сектору з питань праці та цивільного захисту