Пільги щодо перевезення для учасників бойових дій

Відповідно до п. 7 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» представлений перелік пільг для учасників бойових дій, зокрема :

безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка.

За вимогами ст.37 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовляти від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом. Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Додатково інформуємо, що Баришівською селищною радою не  приймалися жодних рішень щодо обмеження пільгового проїзду учасниками бойових дій.

Виконавчий комітет Баришівської селищної ради