УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З метою виконання протиепідемічних заходів, вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CОVID-19, видано розпорядження селищного голови від 11.03.2020 №63-03-03 «Про обмеження проведення масових заходів на території громади», яким  обмежено проведення будь-яких масових заходів (освітніх, культурно-мистецьких, спортивних, туристичних та ін.)  на території населених пунктів Баришівської селищної ради до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження селищного голови.

На період обмеження звертаємось до громадян з проханням за довідками звертатися не щодня, а лише в прийомні дні: середу та п’ятницю.

Просимо жителів громади віднестися з розумінням, не панікувати та не забувати про необхідні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України, для зменшення впливу та передачі гострої респіраторної вірусної інфекції (короновірусу), а саме:

• Ретельно і часто мити руки з милом чи обробляти їх антисептиком.
  • Уникати скупчення людей.
  • Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
  • Використовуйте захисну маску!

Інф. селищної ради