Семінар щодо надання державних соціальних послуг відбувся в КОДА

10 –го березня, у Київській облдержадміністрації провели тематичний семінар стосовно надання державних соціальних послуг, допомог, пільг, субсидій та компенсацій в умовах децентралізації влади та реформи адміністративно-територіального устрою.

Співорганізатором заходу виступив Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації при КОДА.

Захід відвідали і представники Баришівської ОТГ : Людмила Володимирівна Маценко – начальник відділу соціального захисту населення та Василенко Лариса Володимирівна-головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Баришівськоі селищної ради

Присутні підняли питання про організаційну роботу в об’єднаних територіальних громадах, співпрацю з управліннями соціального захисту населення райдержадміністрацій та участь об`єднаних територіальних громад у проектах Мінсоцполітики.

Також обговорили порядок призначення та виплати державних соціальних допомог, пільг та субсидій; порядок надання населенню технічних засобів реабілітації та реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю; гендерний підхід в наданні соціальних послуг.

Зокрема, у ході семінару директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан наголосив на важливості  нової моделі соціального сервісу в регіоні – делегування об’єднаним територіальним громадам функцій фронт-офісів.