Оголошення

Доводимо дану інформацію до кожного старостинського округу Баришівської громади, до кожної родини, що потребує покращення житлових умов

Київський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі доводить до вашого відома інформацію про те, що позачерговою сесією Київської обласної ради VII скликання від 31 травня 2019 року затверджено зміни до Київської обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» до 2023 року.

Програма працює згідно постанов Кабінету Міністрів України від серпня 1998 року №1211 «Про затвердження Положення про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на  селі», від 05 жовтня 1998 року №1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуально забудовникам житла на селі».

За цією програмою жителі сільської місцевості отримують пільги, довгострокові кредити на будівництво, добудову, придбання житла, газифікацію власних осель під 3% річних, а багатодітні родини безвідсотково.

Для отримання кредиту необхідно надати Фонду пакет документів згідно переліку,що додається.

Перелік документів для одержання кредиту (газифікація, водопостачання)

1. Клопотання органів самоврядування районної державної адміністрації та  районної ради про надання кредиту.
  2. Заява на м.”я керівника обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
  3. Довідка про склад сім’ї.
  4. Копія паспорту громадянина України та повнолітніх членів його сім’ї, для неповнолітніх членів сім’ї копія свідоцтва про народження                 (якщо троє і більше дітей ).
  5. Довідка з місця роботи позичальника та повнолітніх членів сім’ї їз зазначенням доходу, одержаного за попередні 12 місяців, та утримання із заробітку по м.навчих листах (місце роботи).
  6. Довідка про додаткові доходи, отримані позичальником у т.ч. від ведення власного підсобного господарства за попередні 12 місяців.
  7. Довідка про наявність або відсутність земельних паїв.
  8. Копія довідки ідентифікаційного номеру.
  9. Згода повнолітніх членів сім’ї членів позичальника, завірена органом місцевого самоврядування у відповідальності по кредитній угоді.
  10. Кошторисно-розрахункова документація.
  11. Технічна документація.
  12.  Копія свідоцтва про одруження .
  13.  Договір поруки.
  14.  Свідоцтво про право власності на нерухоме майно.
  15. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку (одержувач БАНК).

Перелік документів для одержання кредиту (будівництво)

1.Заява на м.’я керівника обласного Фонду підтримки індивідуального житлового   будівництва на селі.

2.Клопотання органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації та районної ради про   надання кредиту.

3.Копія паспорту громадянина України та повнолітніх членів його сім’ї, для неповнолітніх членів сім’ї копія свідоцтва про народження (якщо троє і більше дітей).

4.Довідка про склад сім’ї.

5.Довідка з місця роботи позичальника та повнолітніх членів сім’ї їз зазначенням доходу, одержаного за попередні 12 місяців, та утримання із заробітку по виконавчих листах (місце роботи).

6.Довідка з БТІ про наявність або відсутність приватного житла.

7.Витяг з рішення органу місцевого самоврядування про виділення земельної ділянки,

8. Державний акт на право  власності  на земельну ділянку.

9. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт

10.Довідка про додаткові доходи, отримані позичальником у т.ч. від ведення власного підсобного господарства .

11. Довідка про наявність або відсутність земельних паїв.

12.Проектно-кошторисна  документація на спорудження, добудову житлового будинку з надвірними підсобними приміщеннями, погоджену з районним архітектором, вартість виготовлення якої за згодою позичальника може входити до суми кредиту.

13.Будівельний паспорт житлового будинку (копія).

14. Акт про рівень будівельної готовності споруди (при добудові).

15.Згода повнолітніх членів сім’ї членів позичальника, завірена органом місцевого самоврядування у відповідальності по кредитній угоді.

16.Копія довідки ідентифікаційного номеру (всіх повнолітніх членів сім’ї).

17.Копія свідоцтва про одруження.

18.Договір поруки, або договір застави нерухомого майна на суму, що перевищує суму отриманого кредиту .

19. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку.

Перелік документів  на купівлю житла

1.Клопотання органів самоврядування, районної державної адміністрації та районної ради про надання кредиту.

2.Заява на м.’я керівника обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі про надання кредиту.

3.Заява продавця на згоду продажу житлового будинку завершеного    (незавершеного)    будівництвом.

4.Довідка про склад сім’ї.

5.Копія паспорту громадянина України та повнолітніх членів його сім’ї, для неповнолітніх членів сім’ї копія свідоцтва про народження (якщо троє і більше дітей).

6.Довідка з місця роботи позичальника та повнолітніх членів сім’ї їз зазначенням доходу, одержаного за попередні 12 місяців, та утримання із заробітку по виконавчих листах (місце роботи).

7.Довідка про додаткові доходи, отримані позичальником у т.ч. від ведення власного підсобного господарства за попередні 12 місяців.

8.Довідка про наявність земельних паїв.

9.Довідка з БТІ про наявність або відсутність приватного житла.

10.Витяг з рішення органу місцевого самоврядування про виділення земельної ділянки, та Будівельний паспорт продавця.

11. Нотаріально оформлений договір купівлі-продажу.

12.Згода повнолітніх членів сім’ї членів позичальника, завірена органом місцевого самоврядування у відповідальності по кредитній угоді.

13.Копія довідки ідентифікаційного номеру.

14.Копія свідоцтва про одруження.

15.Договір поруки або договір застави нерухомого майна  на суму, що перевищує суму  отриманого кредиту.

16. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку(рахунок відкриває продавець).

АДРЕСА ФОНДУ ПІЖБ на селі:

вул.Велика Васильківська,13/1,к.316

м.Київ, 01024