Безпека життєдіяльності

03 червня 2019 року до 24-ДПРЧ смт Баришівка в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності в гості до рятувальників завітав літній дитячий табір «Усмішка» Подільської філії.

На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності та правила поведінки на водних об’єктах. Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділу. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час різних надзвичайних ситуацій. Також, дітей ознайомили із захисним одягом і спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку вогнеборців при виконанні завдань за призначенням.

Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте та дотримуйтесь правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.

Баришівський районний сектор ГУ ДСНС України в Київській області