Броварські поліціянти завітали на відкриття “Класу безпеки” до дітей Баришівської громади

В Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей “Сезенків” відбулося відкриття спеціалізованої інтерактивної кімнати для дітей, де правоохоронці спільно із рятувальниками зможуть проводити пізнавальні уроки для вихованців.

У новоствореному класі є всі необхідні макети, які стануть в нагоді та допоможуть вивчати Правила дорожнього руху, здобувати знання з протипожежної безпеки та надання першої домедичної допомоги, а також зрозуміти як виглядають вибухонебезпечні предмети.

Поліціянти разом із вихованцями центру поговорили про правила поведінки у школі, в побуті, серед однолітків і дорослих. Крім того, дітей навчили, як діяти у разі виявлення підозрілого чи вибухонебезпечного предмету.

Інф. Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області