Захист прав та інтересів дітей Баришівської громади

12 лютого 2024 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівська селищна рада, на якому було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей Баришівської громади, а саме:

– про продовження терміну перебування малолітніх дітей народження в сім’ї патронатного вихователя.

– про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав  відносно малолітньої дитини.

– про визначення місця проживання малолітньої дитини.

– про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

– про встановлення піклування та призначення піклувальника над неповнолітньою дитиною.

– про втрату статусу малолітніми дітьми в зв’язку з усиновленням.

– про надання дозволу на дарування 1/2 частки квартири, де право користування мають малолітні діти.

– про надання дозволу на дарування 1/4 частки квартири, де право користування мають малолітні діти.

Розглянуто  12  заяв про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени комісії детально розглянули пакети документів, ґрунтовно, неупереджено вивчили та обговорили кожне питання. Керуючись чинним законодавством комісією прийняті виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей громади. Також було затверджено індивідуальні плани соціального захисту 7 дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування та 6  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.