Актуалізація проблеми торгівлі людьми

Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації спільно з Комунальною установою Київської обласної ради «Київський обласний інформаційно-ресурсний, методичний центр «Родина» проведено семінар для спеціалістів Служб, які здійснюють роботу у сфері протидії торгівлі людьми за участю Фундації «Гармонізоване суспільство».

Директор ЦСССДМ Баришівської селищної ради Лариса Борзак  та головний спеціаліст ССДС Баришівської РДА Юлія Ілляш 13-го червня 2019 року взяли участь у семінарі «Виявлення, ідентифікація та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Роль та завдання суб’єктів у Національному механізмі взаємодії».

Під час роботи учасники працювали над питаннями та рекомендаціями щодо виконання законодавства України з питань протидії торгівлі людьми.