До 24-ї ДПРЧ смт Баришівка завітали діти з пришкільних таборів

13 червня до 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка завітали діти з пришкільних таборів Паришківського НВК «Вітрила» та Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Зерова «Країна веселкова».

На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, правила безпечної поведінки на воді та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділу. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки їх застосування під час надзвичайних ситуацій. Школярів ознайомили з захисним спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її, забезпечує безпеку людини.

«Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте та дотримуйтеся правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.

Баришівський районний сектор ГУ ДСНС України в Київській області