Ще один проєкт БО «Фонд громади Березані» реалізований в Баришівській громаді

В селі Коржі продовжуються роботи по облаштування центральної площі ім. Миколи Семеняки. Були враховані побажання і найменших жителів села – незабаром почнуть встановлювати новий сучасний дитячий майданчик.

Розвиток дітей, в тому числі фізичний – це наш головний обов’язок. А дитячі майданчики допомагають дітям розвиватися як фізично, так і емоційно, адже вони не сидітимуть у смартфонах, а комунікуватимуть з однолітками.

Окрім того, зелена зона навколо площі нарешті матиме свіжий, по-європейськи доглянутий вигляд – вже працює автополив!

Реалізація проєкту стала можливою завдяки БО «Фонд громади Березані» (голова правління – Алла Новікова), грантової підтримки ГО ІСАР «Єднання», Фонду Чарльза Стюарта Мотта, активної позиції депутата Баришівської селищної ради Ігоря Гопкала.