В рамках соціального проєкту «Активні парки локації здорової України”

Сьогодні в рамках соціального проєкту «Активні парки локації здорової України” в Баришівську громаду завітали Сергій Тимофєєв – начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та директор Всеукраїнського центру фізичного здоровʼя населення “Спорт для всіх” Андрій Ребрина.

Гостей громади зустріли перший заступник голови Баришівської громади Володимир Коцюрбій та місцеві координатори локації «Активні парки локації здорової України”.

В рамках проєкту новому координатору було вручено сумку зі спортивним інвентарем.

Під час спортивного заходу координаторами локації було організовано відкрите тренування та спортивні ігри для дітей і молоді, які спільно з нашими гостями мали змогу разом випробувати новий подарований нашій громаді спортивний інвентар, а найактивніші  отримали приємні подарунки.

Нагадаємо що «Активні парки – локації здорової України» – це соціальний проєкт Президента України і Міністерства молоді та спорту України, основною метою якого є залучення людей до безкоштовних для населення рекреаційних занять в парках та скверах.