Шановні мешканці села Лукаші й сусідніх сіл

Шановні мешканці села Лукаші й сусідніх сіл. Завдяки нашій наполегливості та сприянню головному аппарату Баришівської ОТГ.

Із 02 грудня 2020 року у ФАПі с. Лукаші розпочне прийом сімейний лікар Андрійченко Юлія Юріївна. Графік її роботи з 8:30 до 14:30 год. Таким чином сімейні лікарі у Лукашах працюватимуть два дні на тиждень. Що вівторка – Степовий Сергій Анатолійович, а щосереди – Андрійченко Юлія Юріївна.

З метою покращення епідеміологічної ситуації та для уникнення скупчення великої кількості людей введено попередній запис пацієнтів. Якщо ви не записані, чи це гострий стан  хворого,вас також приймуть. Записатися ви зможете  у ФАПі в аптечному відділі чи за телефоном (067) 908-26-19.

Дякуємо за таку можливість нашим небайдужим лікарям, а також, головному сімейному лікареві Ковризі П.О. та голові Баришівської ОТГ Вареніченку О.П.