Онлайн-навчання бібліотечних працівників Баришівської громади

26 листопада 2020 року працівники Баришівської центральної  бібліотеки для дорослих, Баришівської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів сіл Волошинівка, Гостролуччя, Рудницьке Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  взяли участь у онлайн-конференції щодо  співпраці в рамках проєкту,  започаткованого  Фундацією Дарини Жолдак в партнерстві з Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації  та  Благодійної  організації “Благодійний фонд “МХП-Громаді».

Проєкт розроблений і запущений для підтримки ініціатив перетворень бібліотек, описаних в рамках проєкту  «Чотири  простори  бібліотеки».

Спікер конференції, куратор Фундації Дарини Жолдак  Світлана Сом розповіла про проєкт , про цікаві ініціативи підтримки  бібліотек та читання.

В 2020 році  всі  бібліотеки Баришівської ОТГ  вже  отримали   чудові, інтерактивні казки від Фундації Дарини Жолдак  в рамках проєкту «100000 книг для сільських бібліотек» .

Фундація підтримує талановитих підлітків і допомагає розвивати їх таланти.  Розпочато серії безкоштовних онлайн- зустрічей з цікавими спікерами творчих професій.

Світлана Сом  презентувала  можливості  для бібліотек і громад  щодо впровадження моделі чотирьох просторів  Це —  сучасний підхід до організації простору в бібліотеці, як інформаційного і культурного центру, місця для творчості, навчання, саморозвитку, цікавих зустрічей, яскравих подій, взаємодії мешканців громади.

Навчання буде продовжуватись.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.