Семінар-нарада з роботодавцями з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення

27-го березня 2019 року на базі Київського обласного центру зайнятості смт Баришівки був проведений семінар-нарада з роботодавцями з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

Учасниками семінару були представники виконавчої влади,роботодавці,соціальні партнери, представники засобів масової інформації.

Відкрив семінар- нараду голова Баришівської селищної ради Вареніченко Олександр Павлович,який привітав всіх присутніх, представив учасників семінару та ознайомив з порядком денним.

Про послуги,що надає служба зайнятості роботодавцям та сучасні вимоги щодо удосконалення державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю доповів Дармостук Денис Георгійович.

Про легалізацію робочих місць, заробітної плати найманих працівників та стан сплати платежів до Пенсійного фонду України доповіла Антошко Оксана Володимирівна.

Зі слів інспектора праці відділу економічного розвитку та залучення інвестицій апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Галецького Сергія Васильовича: ” Проблемою не тільки однієї громади, а й країни в цілому є тіньова зайнятість та виплата заробітних плат ” в конвертах”. Ми,як органи місцевого самоврядування контролюємо додержання законодавства про працю на своїй території, так як від цього залежать надходження до місцевого бюджету податку на доходи фізичних осіб. І саме з місцевого бюджету реалізуються важливі для кожного мешканця проекти соціального та економічного розвитку громади. І звичайно ж ми не стоїмо,і не будемо стояти осторонь таких важливих законодавчих питань про працю та зайнятість населення.”