Річниця окупації

Пройшов рік від початку російського вторгнення  на Україну. Саме  в цей день, 28 лютого 2022  року, російські нелюди зайшли  і  в нашу Перемогу. Жителі села на собі відчули, що таке “руський  мір”.  На їхню долю випали величезні випробування – відібрані, вкрадені людські життя.

Сьогодні  в  Перемозькому старостинському  окрузі відбулося  вшанування пам’яті  безневинно  розстріляних  мирних  жителів села під час окупації села.

За участю  учнів  старших класів  Перемозького  ліцею проведено  мітинг-реквієм.

В Каплиці Андрія Первозванного Парафії Церкви  Різдва  Пресвятої Богородиці села Перемога  отець Олександр (Ярмольчик) відслужив заупокійну літію за загиблими  жителями села.

Слова співчуття рідним загиблих  висловив  заступник  селищного голови  Баришівської селищної ради Володимир Коцюрбій.

На  могили  були  покладені  живі  квіти.

Усім  загиблим  у  цій страшній  війні –  вічний спокій  та вічна пам’ять…