До уваги жінок Баришівської громади!

Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine оголошує набір жінок на безкоштовне навчання на курс «Вступ до ІТ».

На цьому курсі ви здобудете знання із комп’ютерної та інтернет-грамотності, а також отримаєте навички для продовження навчання та кар‘єрного росту в ІТ-сфері.

У вас буде можливість спробувати себе у різних ІТ-ролях, оскільки навчання курсу спрямоване на покращення практичних навичок. Ви зможете визначити, яка професія вам до вподоби, та обрати правильний напрямок.

Курс розроблений в рамках проєкту «Крила», що впроваджується організацією ПАКТ за підтримки Уряду Канади.

Вимоги до студенток:

• жінки віком від 18 років;
  • проживання в населених пунктах таких громад Київської області – Богуславська, Баришівська, Ржищівська Білоцерківська, Васильківська територіальні громади, місто Обухів;
  • відсутність роботи чи стабільного доходу (проте, якщо перебуваєте в процесі здобуття вищої освіти, то це вважається повноцінним залученням і прирівнюється до роботи);
  • бажання здобувати базові знання та навички в ІТ.

Деталі – за посиланням: https://beetroot.academy/