Ремонтні роботи в школах Баришівської ОТГ

В переддень літа голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко, заступник голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук та заступник голови з питань житлово-комунального господарства Юрій Анатолійович Шовть завітали з робочим візитом до Перемозького навчально – виховного комплексу “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок”.

Новозбудоване приміщення Перемозької середньої школи почало функціонувати в 1968 році. Школа стала правонаступницею попередніх шкіл, які працювали з другої половини ХVІІІ століття на території села Ядлівка, з 1945 року село Перемога. За 50 років функціонування школу закінчило більше 1000 учні. У 2020 році школа відзначатиме 52 рік з дня відкриття.

Наразі заклад має потребу у будівельно-ремонтних роботах в підвальному приміщенні та заміні вікон в спортзалі і на східцях між поверхами.

Влада та педагогічний колектив нині успішно втілюють господарський підхід, людську згуртованість та вміло спрямовують зусилля на спільну мету.

Далі буде…