1 червня День захисту дітей!

Цього року, в умовах карантину, відзначення Міжнародного дня захисту дітей, як і низки інших знаменних дат і свят, проходитиме в режимі онлайн. У Баришівській ОТГ підготували ряд тематичних заходів, долучитися до яких можна в соціальних мережах:

1.

–  1 червня о 15.00 відбудеться підведення підсумків онлайн конкурсу “Творча майстерня”, який проводиться службою у справах дітей та сім’ї до Міжнародного дня захисту дітей, стартував з 25 травня. Умови були  прості

Зняти сюжети про досягнення діточок:   виконання пісні,  декламування віршів,  гра на музичних інструментах,  спортивні досягнення,  кулінарні захоплення, виготовлення поробок своїми руками та інші дитячі таланти. Викласти у себе на сторінці (мережа фейсбук), обов’язково відмітити організаторів-  службу у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради (Ссдс Баришівка) і додати хештек #1червняТворчамайстерня і Ви автоматично учасник!

2.

–  ЩАСЛИВІ УСМІШКИ ДИТИНСТВА!

Флешмоб, який також проводиться службою у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради до Міжнародного дня захисту дітей, стартував з 27 травня. В кожної людини збереглися приємні спогади про свої дитячі роки або дитинство свої дітей.

Умови зовсім прості (соціальна мережа фейсбук):

1. Копіюєте на свою сторінку цей текст.
  2. Завантажуєте під текстом веселі, цікаві фото з вашого дитинства або фото ваших дітей.
  3. Додаєте хештег #1червняЩасливіусмішкидитинства.
  4. Відмічаєте трьох або й більше друзів, яким ви передаєте естафету.
  5. Всією родиною переглядаєте веселі, цікаві дитячі фото своїх друзів.

3.

–  1 червня, будуть підведені підсумки онлайн проекту « Кожна дитина талановита» до Міжнародного дня захисту дітей, який проводить Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, стартував 22 травня 2020 року

Для участі необхідно було (соціальна мережа фейсбук):

1. Завантажити відео чи фото, яке демонструє ваш талант на сторінку відділу культури та туризму Баришівської селищної ради під даним постом у коментарях до 31 травня включно.
  2. Результати будуть оголошені 1 червня 2020 року протягом дня у таких номінаціях:

–   Вокальне мистецтво.

–   Хореографічне мистецтво (лише сольні номери).

–   Художнє слово.

–   Декоративно-прикладне мистецтво.

1. Приз отримає переможець в кожній номінації за результатами оцінювання компетентного журі, а окремим призом «Глядацьких симпатій» буде нагороджена дитина, яка набере під фото/відео більше всього лайків.

Тож слідкуйте за подіями в цей святковий день…