Публікація інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Баришівської селищної ради – незавершена будівництвом будівля школи, загальною площею 3044,6 кв.м, що знаходиться за адресою : Київська область, смт Баришівка, вул.Софіївська 34, будинок 39

У відповідності до ст. 15 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” публікується затверджене  рішенням виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 28.12.2020 №25 Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Баришівської селищної ради – незавершена будівництвом будівля школи, загальною площею 3044,6 кв.м, що знаходиться за адресою : Київська область, смт Баришівка, вул.Софіївська 34, будинок 39.

Завантажити (DOCX, 27KB)