Проєкт “Поліцейський офіцер громади”

Баришівська територіальна громада була однією з перших серед семи громад Київської області, які в 2020 році долучились до реалізації проєкту Національної поліції “Поліцейський офіцер громади”. Щира вдячність ТОВ “Деренківець”, керівництво якого за власний кошт відремонтували приміщення поліцейської станції, яка територіально розміщена в Подільському старостинському окрузі.

За кошти з місцевого бюджету було придбано легковий автомобіль, який забезпечено приладами першої необхідності для вирішення надзвичайних ситуацій при ДТП. Цей проєкт буде продовжено, в 2021 році планується відкриття ще однієї поліцейської станції.

На сьогодні поліцейський офіцер громади, який відібраний за конкурсом та пройшов навчання, обслуговує Волошинівський, Подільський, Масківецький старостинські округи.