Приклад співпраці «Фонду громади Березані» та жителів села Коржі

Село Коржі завжди вирізнялось високою громадянською активністю та самоорганізованістю жителів. Ще з 2019 року коржівчани почали активно обговорювати питання зміни дизайну центральної площі та створення зон відпочинку. Восени 2021 року відбувся конкурс ескізів реконструкції площі ім. Миколи Семеняки в межах програми Молодіжних ініціатив. При плануванні площі були враховані побажання молоді і після довготривалих дебатів все-таки перейшли до рішучих дій.  В рамках реалізації грантового проєкту «Фонду громади Березані» В 2022-2023 роках придбали матеріали, облаштували декілька зон відпочинку та паркову алею до озера, встановили паркові лавки, придбали 4 камери з комплектуючими для системи відеоспостереження.

Реалізація проєкту стала можливою за грантової підтримки ГО ІСАР «Єднання», Фонду Чарльза Стюарта Мотта та співфінансування Родинного фонду сім’ї Гопкало, ТОВ «УІФК-Агро» та Майсона А.М.

Інф. Голови правління БО «Фонд громади Березані» Алли Новікової