Співпраця з благодійною організацією «Фонд громади Березані»

В 2023 році співпраця з благодійною організацією «Фонд громади Березані» тільки поглибилася – продовжуються реалізовуватися проєкти, розпочаті в 2022 році, залучаються кошти нових грантодавців, реалізовуються вже нові проєкти. Один з них – придбання щепоріза для комунальників громади за рахунок грантової підтримки ГО ІСАР «Єднання», Фонду Ч.С. Мотта у співпраці з «МХП – Громаді».

Враховуючи, що наша громада була однією тих, що перебували під окупацією навесні 2022 року, частина населених пунктів (села Перемога, Лук’янівка, Рудницьке) до сих пір мають значні руйнування. Довгий час територія там була замінована, обабіч доріг утворились чагарники. Актуальним постало питання придбання спеціального пристрою для розчищення порослі. Тому вже в квітні 2023 року Фондом передано комунальникам Баришівської громади щепоріз – подрібнювач гілок. Його особливість полягає в тому, що він переробляє гілки в тріску, яку потім використовують в якості палива для твердопаливних котлів. Ще однією перевагою такої переробки деревини є те, що дрібні залишки гілок, залишаючись на місці переробки, змішуються  з верхнім шаром грунту і розпушують його. Починаючи з квітня щепоріз активно використовується в рамках двомісячника благоустрою комунальниками спільно з волонтерами Фонду в смт Баришівка, с. Селичівка, с. Волошинівка. Найближчим часом роботи будуть продовжені в селах Перемога, Лук’янівка, Рудницьке і охопить всі населені Баришівщини.

Інф. Голови правління БО «Фонд громади Березані» Алли Новікової