Віра в чудеса

Дитинство наповнене вірою в дива. Чого найбільше чекаємо з приходом зими? Дорослі — свята, а діти — подарунків. І, звичайно, кожен хотів би, щоб святкові дні пройшли цікаво та яскраво, залишивши спогади не тільки на фото та відео, але й радісне відчуття у душі.

І в карантин Святий Миколай приходить до діток. Разом із Божим благословенням він несе міцне здоров’я, здійснення усіх дитячих мрій. Заступник голови Баришівської селищної ради з питань соціального напрямку Жанна Данчук привітала із Днем Святого Миколая та наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим вихованців КОЦСПРД «Сезенків» та дівчаток з прийомної сім’ї Антоніни Мельниченко.

Вітаючи малюків від себе особисто та від імені голови Баришівської селищної ради Олександра Вареніченка побажала їм міцного здоров’я та щасливої долі, віри в дива і їх здійснення.