Проведено закупівлю двох нових апаратів ШВЛ-для дорослих і дітей

Ми вже розповідали, що за кошти Баришівської селищної ради (завдяки підтримки депутатів ) проведено закупівлю двох нових апаратів ШВЛ-для дорослих і дітей на загальну суму 750 тис.грн.

6-го квітня 2020 року доставлено апарат штучної вентиляції легень для дорослих, 16 квітня 2020 року (саме сьогодні) доставлений ШВЛ для дітей. Наразі у Баришівській ЦРЛ знаходяться 5 апаратів штучної вентиляції легень, вони всі в робочому стані й готові до екстреної експлуатації.

Зі слів Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка : «Апарати ШВЛ потрібні для надання меддопомоги хворим з дихальною недостатністю, яку викликає ураження коронавірусом, бо навіть в Італії, яка входить до 20-ки найрозвиненіших країн світу не вистачає головного – апаратів штучної вентиляції легень.Саме ці апарати й рятують людей, підтримуючи їх доти, доки організм не виробить власний імунітет проти вірусу й антитіла не знищать сам вірус.В реанімаціях таке обладнання дихає замість людей щодня, навіть коли немає пандемій, епідемій, коли нам з вами, здається, нічого боятись зовсім…»

Тож, з метою запобігання пандемії COVID-19 Баришівська селищна рада на чолі з головою Олександром Павловичем Вареніченко робить усе можливе, аби подбати про здоров’я своїх жителів та забезпечити усім необхідним обладнанням і засобами захисту КНП «Баришівську ЦРЛ» .