Великдень – час добрих справ!

В останній тиждень Великого посту – час, коли варто давати милосердя та любов ближньому, а також важливо приділити увагу найбільш вразливим категоріям сімей нашої громади, які опинилися в складних життєвих обставинах. Саме таку увагу і надавали фахівці Центру, під час відвідування сімей, які знаходяться під соціальним супроводом Центру і проживають- в селищі Баришівка, с.Борщів, с.Гостролуччя, с.Перемога.

Під час соціального візиту сім’ям було надано друковані матеріали, правила щодо запобігання короновірусу та розроблені психологом Центру рекомендації для батьків щодо поведінки під час карантину. Був проведений інструктаж щодо адекватного реагування у надзвичайній ситуації.

Сім’ям з дітьми вручено продуктові набори, маски, зшиті волонтерами -Березіна Оля, Москаленко Оксана та Дорошенко Світлана, а також роздано гуманітарну допомогу від небайдужих мешканців громади у вигляді – дитячого одягу та взуття, засобів дитячої гігієни /підгузки/, постільної білизни, іграшки. Особливо приємним в цій ситуації є те, що є благодійники, які пам’ятають про дні народження дітей і передають їм подаруночки.

Благодійна акція «Великодній кошик» відбувається завдяки підтримці голови селищної ради Вареніченка О.П. та небайдужих людей громади.

Висловлюємо щиру вдячність простим мешканцям нашої громади, які у найкращих традиціях українського народу готові допомогти тим, хто цього потребує, а саме:

Гаращенко Наталії, Москаленко Юліану,

Аліні Квітці, Власенко Марині, Новіцькій Людмилі, Світлані Дорошенко,Дученко Олександрі, Прокопчук Людмилі, Касьянові Олені.

Хай віддається сторицею тим, хто радо діляться з іншими, адже коли береш-наповнюєш руку, коли даєш-наповнюєш серце.