Проведено безкоштовний медичний огляд вузькопрофільними лікарями-волонтерами з м. Києва

Всеукраїнський благодійний проект «Безкоштовні медичні консультації» має на меті моніторинг здоров’я населення громад з урахуванням конкретних для регіону чинників ризику захворюваності, надання рекомендацій для оздоровлення населення в сільській місцевості, шляхом якісних і регулярних профілактичних медичних обстежень, а також формування громадянського суспільства, через підтримку місцевих ініціатив.

Внаслідок погіршення демографічних показників під впливом екологічних та інших факторів щороку збільшується кількість людей з хворобами органів зору. Ця проблема має як медичний так і соціальний характер. До її вирішення традиційно долучилися лікарі-волонтери з м. Києва.  Близько 250 мешканців громади мали можливість отримати не тільки консультації лікарів-офтальмологів, а і  безкоштовні окуляри.

«Приємно, що не перший рік мешканці активно долучаються до проведених спільно з Баришівським шкірзаводом медичних акцій, піклуючись таким чином про своє здоров’я. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Міжнародним благодійним фондом “Сприяння Розвитку Медицини” в майбутньому. В найближчій перспективі проведення медичної акції для дітей та медичних консультацій в старостинських округах нашої громади» – зазначив голова Баришівської селищної ради, Олександр Павлович Вареніченко.

Бажаємо нашим жителям міцного здоров’я!