У ЧОМУ СИЛА ГРОМАДИ? В МОЛОДІ!

Важливу роль у напрямку «переформатування» мислення та сприйняття власної значимості у громаді відіграють представники молодого покоління, тобто учні та студентство, молоді фахівці. На державному рівні існують різні програми реалізації молодіжної політики. Баришівська влада також знаходить різні підходи, щоб залучити школярів та студентів, надати можливості для створення місцевого ініціативного молодіжного осередку. Наприклад,  брати участь у всеукраїнських конкурсах та грантових проектах,  селищна рада залучає молодь насамперед до співпраці  з місцевою владою, а також запрошує до роботи у органах самоврядування.2-го грудня  заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна, начальник освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Бойко Олена Миколаївна, начальник сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Рибалко Наталія Олександрівна обговорювали нові проекти та шляхи залучення молоді до розвитку громади.Звісно зійшлися в одній думці-те, що нам, дорослим, може видатися в чомусь наївною ідеєю, може насправді стати чудовим проектом. Молодь багато в чому більш практична. Тому щоб зацікавити молодих людей, потрібно знайти мотивацію .Шляхи залучення молоді до розвитку громади можуть бути різними і залежати як від особливостей ОТГ, бачення розвитку самої громади, активності місцевої влади. Та типова помилка влади – це очікувати молодь у своїх кабінетах. Щоб їх активізувати, потрібно йти до учнів та студентів, надавати можливості для навчання, для співпраці та самореалізації – на рівних.Тому вирішили діяти, анонс проектів чекайте згодом!Ми запрошуємо активну учнівську, студентську та працюючу молодь! Повірте хороші справи об’єднують!