Про облік та контроль за використанням земель Баришівської об’єднаної територіальної громади громади та роботу землеупорядників

14 лютого 2019 року відбулася нарада спеціалістів-землеупорядників сільських рад, що приєднуються до Баришівської селищної ради.

Нараду вів селищний голова Вареніченко О.П., який зазначив, що відповідно до рішення Баришівської селищної ради від 31.01.2019 р. № 36-04-07 «Про внесення змін до рішення Баришівської селищної ради від 09.01.2019 № 11-01-07 «Про затвердження структури та штатного розпису апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради» до структури відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів апарату виконавчого комітету селищної ради введено  посади головних спеціалістів, які будуть здійснювати, згідно функціональних обов’язків, супровід відповідних старостинських округів з питань дотримання вимог земельного законодавства та виконання функцій організації і контролю за використанням земельного фонду громади.

Умовно, враховуючи територіальну наближеність, громаду поділено на 5 округів : 1 округ – Селищанський, Гостролуцький, Перемозький та Рудницький старостинськиі округи; 2 округ – Волошинівський, Веселинівський, Масківецький та Подільський старостинські округи ; 3 округ – Лук’янівський, Лукашівський, Паришківський та Корніївський старостинські округи ; 5 округ – смт Баришівка, с. Пасічна, с. Дернівка та с. Коржі. Відповідно були обговорені функціональні обов’язки та повноваження землеупорядників, які, згідно заяв, будуть переведені на відповідні посади апарату виконавчого комітету селищної ради.

В результаті обговорення визначених повноважень та функцій, визначено осіб, спеціалістів-землеупорядників Волошинівської, Селичівської, Сезенківської та Гостролуцької сільських ради, які із 18 лютого 2019 року будуть переведені на посади головних спеціалістів відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради та виконуватимуть функціональні обов’язки, так названих «регіональних» землеупорядників.

Керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету Баришівської селищної ради О.М. Нестерова