Проекти та плани…

25 січня 2019 року відбулася робоча нарада з виконуючими обов’язки старост старостинських округів Баришівської селищної ради.

Першим питанням порядку денного розглянуто питання порядку реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб на території старостинського округу ( доповідач – Семененко Олександр Миколайович, начальник Баришівського районного відділу центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби в м. Києві та Київській області), адже виконання зазначених функцій сьогодні покладеного саме на в.о. старост у відповідності до Положення про старост села, сіл Баришівської селищної об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням селищної ради від 12.01.2019 № 22-02-07.

Важливим питанням  – є питання наповнення спеціального фонду бюджету громади, тому обговорення питання «Про перелік та порядок надання платних послуг» було досить детальним. Насамперед надання платних послуг на території старостинських округів Баришівської селищної ради має здійснюватись в правовому полі та у межах визначених чинним законодавством.

Питання формування проекту Програми соціально-економічного розвитку Баришівської об’єднаної територіальної громади  – одне із основних питань виконавчого комітету селищної ради. Від об’єктивної оцінки реальних можливостей та вирішення першочергових завдань залежить життєзабезпечення та подальший розвиток громади. Представники старостинських округів представили до обговорення як проекти, які плануються впровадитись протягом 2019 року, проектно-кошторисна документація в яких наявна так і проекти, які потребують виготовлення проектно-кошторисної документації. До них увійшли і капітальні ремонти вуличних доріг в населених пунктах, і вуличне освітлення, і ремонти закладів освіти, культури, ФАПів.

Наступний етап – обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку Баришівської об’єднаної територіальної громади депутатами селищної ради та затвердження його на найближчій сесії Баришівської селищної ради.

Керуюча справами Баришівської селищної ради О.М. Нестерова