УВАГА! ІЗ 26 БЕРЕЗНЯ НА КИЇВЩИНІ СКОРОЧУЄТЬСЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА

Від 26 березня в Київській області скорочується комендантська година. Відтепер вона діятиме щодня з 00:00 до 05:00. Такі тимчасові обмеження введені розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. За винятком, коли людина задіяна в роботі критичної інфраструктури, про що має підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі обов’язково необхідно мати документ, що посвідчує особу.

«Звертаюся до жителів Київщини. Не забувайте, що ми живемо в умовах війни, в умовах, коли ворог обстрілює наші мирні міста й села. Тому прошу дотримуватися всіх вимог воєнного стану. Зокрема комендантської години. Наша з вами глобальна задача – зробити все можливе, аби захистити наш спільний дім від загарбників», – наголосив т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Нагадаємо, у зв’язку зі зменшенням комендантської години, більшість приміських та міжміських автобусних маршрутів Київщини працюватимуть довше. Так, пасажирські перевезення збільшать свій час роботи на 60 хвилин вранці та на 30 – ввечері.

Інф. Київської обласної військової адміністрації